Skip to content

Záverečné korčuľovanie 2023

Záverečným korčuľovaním na klzisku #Magentalife Športovo – zábavného areálu na Alejovej 2H sme ukončili zimnú sezónu 2022/2023.

Nálada bola naozaj vynikajúca. Na návštevníkov čakala skvelá hudba, pesničky na želanie, horúci čaj a atmosféru dotváral kúzelný svet mydlových bubliniek. Vyšantiť sa na ľade prišli nielen deti, ale aj dospelí. Svojou účasťou nás potešili aj mladí, nádejní chlapci a dievčatá z hokejového mládežníckeho klubu HC Košice. Nechýbali ani maskoti, s ktorými sa okrem detí neváhali odfotiť aj niektorí dospelí. Touto cestou chceme poďakovať HC Košice a Tramtária Slovakia s.r.o , ktorí nám pomohli akciu zorganizovať.

Na záver podujatia starostka MČ Košice – Juh Ing. Anna Súkeníková poďakovala všetkým prítomným za návštevu klziska a deti spoločne vypustili balóny na znak ukončenia korčuľovania. Nechýbala ani záverečná spoločná fotografia. 

Keďže počas celej akcie vládla veľmi príjemná atmosféra, aj napriek únave sa nám vôbec nechcelo odchádzať. Veríme, že ste si spestrili zimné obdobie športovou aktivitou aj na našom klzisku na Alejovej 2H.

Ďakujeme všetkým, ktorí prijali pozvanie a tešíme sa na naše ďalšie stretnutia.

 

Zdieľaj tento článok