Skip to content

O nás

m2
rokov otvorený
návštevníkov ročne
úvodný obrázok

Milí návštevníci,

vstúpte do sveta zábavy, športu, oddychu, relaxu, adrenalínu, ale aj maškrtných jazýčkov. Na svoje si prídu malí aj veľkí, športovo zdatní aj začiatočníci, rodiny aj jednotlivci, s hendikepom aj bez, jedným slovom VŠETCI. 

Zašportovať si môžete na multifunkčných ihriskách,  zdokonaľovať a vzdelávať sa v oblasti bezpečnosti vám ponúka dopravné ihrisko so semaformi, ktoré môžete brázdiť na bicykloch, kolobežkách, elektroautíčkach či na šliapacich kárach. Osvieženie počas horúcich dní môžete zažiť na loďkách, ale aj  pri ľadovom  nápoji v bufete. Kto obľubuje adrenalín a zábavu určite vyskúšajte skateparknafukovacie skákacie  hrady, 6 metrovú vysokú vežu s tobogánom či opičiu lanovú dráhu. Nezabudli sme ani na golfistov, ktorým je k dispozícii adventure golf. Svoju nezabudnuteľnú oslavu môžete zažiť v altánku, kde je možnosť grilovania a trávenia času s rodinou, či priateľmi. Vieme pripraviť narodeninovú párty, teambuilding, alebo firemný deň. V zimných mesiacoch si určite zamilujete  ľadovú plochu, kde zažijete úžasnú atmosféru verejného korčuľovania pod holým nebom.

Keď vás počasie prekvapí, viete sa zabaviť aj v interiéri, kde nájdete stolný tenis, šípky, billiard, stolný futbal ako aj vzdušný hokej.

To však nie je ani zďaleka všetko,  príďte objavovať a vyskúšať všetky atrakcie v našom športovo-zábavnom areáli.

Sme multifunkčný areál pre každodennú zábavu a šport.

 

obrazok interaktivny2

Prevádzka areálu:

0918 340 128
055/ 642 07 45
szakosice@kosicejuh.sk

Prevádzka počas letnej sezóny: od 9.00 – 20.00 hod.

Prevádzka počas zimnej sezóny: od 9.00 – 19.00 hod.