Skip to content

Zábava

Nafukovacie atrakcie

K dispozícii sú podľa veku dieťaťa až štyri nafukovacie skákacie atrakcie:
– pre úplne najmenších od 3 rokov nafukovací skákací HRAD RYTIER s plochou na skákanie 4,5 m x 4,5 m s prekrytou strechou, ktorá zabezpečí príjemný tieň počas horúcich dní a nafukovacie detské ihrisko MIMONI,
– pre väčších od 5 rokov NAFUKOVACIA ŠMÝKAČKA s dvoma dráhami na šmýkanie s celkovou dĺžkou 7 m, šírkou 5 m a výškou 6 m,
– a kto chce zažiť nespútaný adrenalín a super zábavu, môže tak urobiť na 18 m dlhej a 5 m širokej nafukovacej PREKÁŽKOVEJ PIRÁTSKEJ DRÁHE.

⌚ Prevádzková doba nafukovacích atrakcií:

                              Pondelok-Piatok                           Sobota-Nedeľa
📆 máj – jún         🕒15:00-18:30                🕙10:00-12:00 🕒15:00-19:30
_______________________________________________________________________________

                                                        Pondelok-Nedeľa
📆 júl – august                   🕙10:00-12:00 🕑14:00-19:30
_______________________________________________________________________________

                              Pondelok-Piatok                           Sobota-Nedeľa
📆 sept. – okt.      🕒15:00-18:30                              🕒15:00-18:30

 

Detské ihriská

Rozsiahla hracia plocha ponúka viacero možnosti hrania pre deti rôznych vekových kategórii. Adrenalínová 6 metrov vysoká herná zostava s tobogánom prináša zábavu deťom od 6 rokov. Menšie deti od 3 rokov sa môžu vyšantiť na ihrisku s 3 šmýkačkami a s tunelom, ktoré má okrem toho mnoho ďalších zábavných a edukačných prvkov.

Na zemných 4 trampolinách si užijú zábavu deti skákaním. Mysleli sme aj na zvedavé deti, na ktoré čaká skoro 3 metre dlhé zvieratko v tvare krokodíla s tunelom. Súčasťou ihriska sú balančné prvky ako rotujúce koleso a surf. Najmenšie deti môžu piecť koláčiky na pieskovisku, ktorého súčasťou je šmýkačka.

Ak sa chcete zatočiť, môžete tak urobiť na šliapacom kolotoči s kapacitou až pre 8 detí. Ale pozor, ak chcete, aby sa kolotoč točil, musíte šliapať na ňom ako na bicykli.

O bezpečnosť detí v rámci všetkých atrakcií je postarané kvalitnou dopadovou plochou a v blízkosti ihriska sa nachádzajú lavičky pre rodičov, takže deti sú vždy pod bezpečným dohľadom mamičky, či otecka.

Dopravné ihrisko 

Jedinečný detský raj, aj takto by sa dalo pomenovať detské dopravné ihrisko na našom areáli. Chodníky pre cyklistov, svetelná signalizácia🚦, nadjazd, podjazd, kruhový objazd a dopravné značenia umožňujú deťom primeranou formou upevňovať získané informácie z problematiky súvisiacej s premávkou na pozemných komunikáciách a bezpečnosťou cestnej premávky, ako aj prehlbovanie zručnosti pri jazde na bicykli.

Deti si môžu vypožičať kolobežky, bicykle, šliapacie autíčka (pre jedného ako aj dve osoby naraz), alebo elektro autíčka.

Školy využívajú dopravné ihrisko aj na výučbu dopravnej výchovy.

Opičia lanová dráha

Je určená pre deti už od 3 rokov. Kombinuje rôzne lezecké a balančné prvky 🐒 ako laná na lezenie, lanový prielez, priestorové siete, balančné ostrovčeky, pavúčia sieť, lanový most, rúčkovanie s balančným lanom a lanovú sieť.

Ponúka dokonalé možnosti na skvelé a bezpečné vyšantenie sa až pre 45 detí súčasne.Vodné atrakcie

V horúcich letných dňoch sa môžete príjemne schladiť počas člnkovania 🚣‍♀️ v dvoch nafukovacích bazénoch rozmerov 8 x 6 metrov. Vďaka ich jednoduchému ovládaniu sú určené už pre deti od 3 rokov. K dispozícii sú aj väčšie člnky určené pre 2 osoby (napríklad rodič s dieťaťom alebo starší a mladší súrodenec) s max. nosnosťou 80 kg.

⌚ Prevádzková doba vodných atrakcií:

                              Pondelok-Piatok                           Sobota-Nedeľa
📆 máj – jún         🕒15:00-18:30               🕙10:00-12:00 🕒15:00-19:30
_______________________________________________________________________________

                                                        Pondelok-Nedeľa
📆 júl – august                   🕙10:00-12:00 🕑14:00-19:30
_______________________________________________________________________________

                              Pondelok-Piatok                           Sobota-Nedeľa
📆 sept. – okt.      🕒15:00-18:30                              🕒15:00-18:30

 

Adventure golf

Športový zážitok ako aj skvelú zábavu v podobe adventure golfu si môžete vychutnať s rodinou, priateľmi, či kolegami. Na menšej ploche budete mať pocit ako pri reálnom golfe, vrátane sústredenia a trpezlivosti.

Hoci navonok vyzerá adventure golf jednoducho, opak je pravdou. 9 jamkové golfové ihrisko ⛳ je skvelou voľbou trávenia voľného času. K dispozícii sú zvlášť golfové palice pre menšie aj väčšie deti tak, aby mali čo najlepší zážitok a radosť z hry.

Indoorové atrakcie

Vstupná budova areálu je nielen prvým kontaktom pre návštevníkov, ale aj príležitosťou pre množstvo indoorových aktivít. Návštevníci od najmenších po najväčších sa môžu zabaviť rôznymi spoločenskými hrami ako sú:

🎱biliard
⚽futbalový stôl Garlando
🎯šípky
🏑vzdušný air hokej
🏓stolný tenis

Navyše priestory na prízemí a poschodí je možné prenajať na rôzne firemné a spoločenské podujatia (napríklad oslavy detských narodenín, detské párty, firemné školenia, firemné teambuildingy a pod.).

Ostatné atrakcie

V našom areáli sa nikdy nebudete nudiť, pretože sú Vám k dispozícii ďalšie netradičné exteriérové atrakcie ako:

✔️exteriérové šachy
✔️ruské kolky
✔️človeče nehnevaj sa
✔️interaktívny skákací chodník
✔️hojdačky
✔️stena na lezenie

Pre deti, ktoré radi hľadajú 💎 poklady, sú v letnej sezóne jún až september v rámci areálu pripravené hry plné hádaniek a úloh, ktoré zábavnou formou preveria ich vedomosti a zručnosti v rámci:

🏰Bájnych hrdinov hradu kráľa Alejka
☠️Obávaných pirátov Siedmych morí

Ak Vaše deti rady zbierajú nálepky, môžu tak urobiť zábavnou formou v rámci hry 🐱‍👤Tajomný bojovník. Zahrajte si hru spolu s Vašimi deťmi a nazbierajte všetky nálepky do albumu.

Altánok s krbom

Máte chuť ísť si grilovať alebo opekať a neviete kam? U nás  si grilovačku zamilujete. Náš altánok s krbom skvele poslúži na grilovanie aj opekanie a to všetko v príjemnej atmosfére v kruhu svojej rodiny, priateľov, známych či kolegov. Kým Vy budete grilovať, deti sa skvele zabavia na atrakciách nášho areálu.

Amfiteáter

Náš amfiteáter má  kapacitu  500 miest a slúži na organizovanie rôznych kultúrnych a spoločenských podujatí (koncerty, festivaly, firemné dni, propagačné akcie) ako aj divadelných predstavení 🎭. Keďže disponuje ozvučením a šatňami, je k dispozícii aj hudobníkom, či tanečníkom.