Skip to content

Šport

Športové ihriská

Areál ponúka pre športovcov tri VIACÚČELOVÉ ŠPORTOVÉ IHRISKÁ s umelým trávnatým povrchom a umelým osvetlením:


– športové ihrisko 40 x 20 m s futbalovým trávnikom (vyšší odpružený),
– športové ihrisko 38 x 18 m s futbalovým trávnikom (vyšší odpružený),
– športové ihrisko 28 x 13 m.


Tieto ihriská sa dajú využiť ako futbalové ihriská resp. ako multifunkčné ihriská pre volejbalbasketbal či nohejbal. Športové ihriská je možné využívať celoročne, sú oplotené a vybavené bránkami, basketbalovými košmi a k dispozícii je aj požičovňa športových náradí, šatne, sprchy, skrinky na úschovu osobných vecí vrátane sociálnych zariadení.


Možnosť získania zľavy

Pri objednaní a zaplatení futbalového a multifunkčného ihriska 5x po sebe je cena za 6. objednávku týchto ihrísk len vo výške 1,00 € za hodinu. Športové ihriská je nutné si vopred objednať cez objednávkový systém.

Skatepark

Má rozlohou 880 m2 a s  13 betónovými prekážkami je svojou kvalitou, náročnosťou i bezpečnosťou vhodný nielen na rekreačné skejtovanie, ale aj na denné tréningy či na organizovanie športových podujatí a súťaží.

Adventure golf

Športový zážitok ako aj skvelú zábavu v podobe adventure golfu si môžete vychutnať s rodinou, priateľmi, či kolegami. Na menšej ploche budete mať pocit ako pri reálnom golfe, vrátane sústredenia a trpezlivosti.

Hoci navonok vyzerá adventure golf jednoducho, opak je pravdou. 9 jamkové golfové ihrisko ⛳ je skvelou voľbou trávenia voľného času. K dispozícii sú zvlášť golfové palice pre menšie aj väčšie deti tak, aby mali čo najlepší zážitok a radosť z hry.

Petang

Nájdete ho v priestoroch dopravného ihriska. Princípom hry je umiestniť petangovú guľu čo najbližšie k drevenej guličke. Túto tradične francúzsku hru si môžu zahrať seniori, ale aj deti a mládež. U nás je možnosť si vypožičať aj sadu petangových gúľ.

 

Exteriérová posilňovňa

Kým vaše deti budú loziť po opičej lanovej dráhe, vy si môžete kľudne zacvičiť a popritom na nich dozerať. Exteriérové fitnes stroje nájdete práve medzi lanovou dráhou a skateparkom. Cvičenie vlastnou váhou vám umožní päť fitnes strojov.

„V zdravom tele, zdravý duch“

Ľadová plocha

Ľadová plocha o rozmeroch 20 × 40 m s umelým chladením a osvetlením, je vybavená profesionálnymi mantinelmi, hokejovými bránkami, ochrannými sieťami, striedačkami a skrinkami na uloženie osobných vecí.

Okrem verejného korčuľovania Vám ponúkame možnosť prenajať si klzisko a zahrať si ľadový hokej s priateľmi, či obchodnými partnermi. K dispozícii je Vám uzamykateľná skrinka na osobné veci, požičovňa korčúľ ⛸️ a samozrejme kvôli bezpečnosti Vám požičiame aj ochrannú prilbu.

Ľadová plocha je takisto využívaná na tréningovú činnosť hokejových tried a na rôzne športovo-zábavné podujatia pre obyvateľov mesta.