Skip to content

Firemné akcie

Zábava pod holým nebom je najlepší spôsob ako utužiť vzájomné pracovné vzťahy s aktuálnymi alebo potenciálnymi partnermi v rámci FIREMNÝCH DNÍ. Okrem adventure golfu, futbalu, či basketbalu vám ponúkame množstvo ďalších zaujímavých športových možností.

Ak sa chcete spoločne s kolegami na TEAMBUILDINGU zabaviť a zašportovať, náš areál je pre vás vynikajúcim miestom. Ponúkame široký výber aktivít ako športové súťaže na multifunkčných ihriskách a dopravnom ihrisku, turnaj v petangu alebo v golfe.

Ak sa rozhodnete pre FIREMNÉ PODUJATIE vašich zamestnancov spolu s deťmi, na našom areáli nájdete bohaté zábavné atrakcie pre malých aj veľkých: nafukovacie, skákacie hrady nafukovacie šmýkačky, jazdenie na elektroautíčkach, člnkovanie na loďkách až po možnosť animačných programov pre deti.

Každoročne počas letnej ale aj zimnej sezóny navštívi náš areál množstvo zákazníkov všetkých vekových skupín. Ak by ste ich cheli osloviť, ponúkame skvelú možnosť pre umiestnenie vašej REKLAMY na oplotení nášho areálu alebo na športových ihriskách.

Keďže areál je financovaný z verejných prostriedkov, radi uvítame akúkoľvek SPOLUPRÁCU s firmami, ktoré sa rozhodnú finančne alebo inak podporiť náš areál. Staňte sa našimi PARTNERMI a spoločne poskytnime všetkým obyvateľom mesta Košice skvelú príležitosť na zmysluplné trávenie voľného času.

Všetky potrebné informácie si viete dohodnúť priamo s našimi kolegami. Stačí nám ☎️ zavolať alebo prísť osobne na náš areál.

Zabezpečíme podľa požiadaviek:

firemné dni
športové dni
teambuildingy
grilovačky a opekačky v altánku
firemné prezentácie a školenia (učebňa a spoločenská miestnosť)
kultúrne akcie (amfiteáter)
športové akcie a turnaje (2 futbalové ihriská, multifunkčné ihrisko a golfové ihrisko)
možnosť realizácie detských táborov
umiestnenie reklamy na oplotení areálu alebo na športových ihriskách
iné